CALLING VIBES | 29.10.2011 | Mutěnice

 

Calling Vibes - 29.10.2011 na 2 podiích klubu Eden Mutěnice vystoupí: Michal Poliak, DJ Orbith, Gabriel Progressium ( SK ), Beat Splitterz ( GER & CZ ), Deep J, P.E.D.R.O, Rastyn, Mirkin.

Speciálně pro tuto párty se klub obleče do dekorací šitých na míru, rozsvítí ho známý VJ Mon a také nebudou chybět tanečníci.

Soutěže o vstupenky a slosovatelné ceny.

Master Squere Stage.

Hlavní hvězdou tohoto podia bude moravský DJ a producent, stálice české scény se zkušenostmi z celého světa. Je jím Michal Poliak a tešit se můžete na velmi energický set v jeho podání.

Dále vystoupí hlavní tvář slovenského House import bookingu a pořadatel spousty eventů na Slovensku, zkušený Gabriel Progressium. Jak již jméno napovídá, hrát bude to nejlepší z progressive soundu.

Line up doplní zástupci papmotion.cz agentury P.E.D.R.O. se svým funky house a projekt Beat Splitterz. Toto duo ve složení Van Burn a Peter Averti vám představí i svoji vlastní tvorbu s house příchutí.

Digi Techno Stage

Toto podium bude připraveno v prostorách Remix clubu a i zde uslyšíte velké eso české taneční scény. DJ Orbitha asi není třeba příliš představovat. Je znám svým specifickým soundem, který nebere ohled na módní trendy, pouze na to, jak vás roztančit. DJ Orbitha jste zde již v minulosti měli možnost slyšet.

Orbitha doplní DJ Rastyn minimal/techno soundem, který již vystoupil na mnoha akcích nejen v Praze a Brně a jehož hvězda stoupá strmě vzhůru.

Moravskou Freefall Crew bude zastupovat DJ Deep J s různorodou směsí techhouse, minimalu a techna.

Tuto sestavu doplní rezident Remix clubu a párty R3PLAY DJ MIRKIN.

Ani tato stage nebude ochuzena o speciální výzdobu a dekorace.

Ke každé zakoupené vstupence v předprodeji Vás u vstupu čeká příjemné překvapení a navíc se před akcí budou losovat čísla vstupenek a výherci získají slevu na nákup značkových věcí od STORM LONDON.

Samozřejmostí bude STORM VIP terasa, na které se můžete těšit na vybraný alkohol zdarma a raut. Doporučujeme však včasný nákup VIP vstupenky, jelikož je o ně velký zájem.

Časový harmonogram vystupujících bude zveřejněn v místě konání.
 
Návštěvnost je omezená na limit klubu.

Místo a čas konání: Disco Eden, Slovácká 7, Mutěnice; 29.10.2011 22:00

Vstupenky zakoupíte v síti TICKETPRO od 5.9 - 27.10.

Osobně lze vstupenky zakoupit:

DISCO - EDEN Mutěnice,
Trucovna - Bošovice,
Bussines Coffe bar - Skalice ( SK )

Předprodej: 200 CZK
Na místě: 300 CZK
VIP: 500 CZK

Více informací naleznete na www.calling-vibes.cz a www.disco-eden.cz.

Reklama: