FESTIVAL VOTVÍRÁK - zvýhodněné vstupné už jen do 31.3.2013

 

 

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 14. až 16. června 2013 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích jeho další ročník.

 

Přesto, že se festivalové vstupné drží na hranici minima, nabízí pořadatelé ještě zvýhodněné vstupenky v předprodeji. Jejich prodej ale 31.3.2013 KONČÍ!

 

Do 31.3. si ještě mohou v předprodeji návštěvníci zakoupit vstupenku na oba dva dny za neuvěřitelných 185 Kč (+ poplatek prodejce). Od 1.4. bude vstupné k dispozici za 235,- Kč (+ poplatek prodejce ), uvedla Martina Jablanovská

 

Stejně jako v předchozích letech se můžeme těšit na skvěle našlápnutý lineup s řadou zvučných jmen, např Tomáš Klus, No Name, Kryštof, Tata bojs, Sto zvířat, Jaroslav Uhlíř, Wohnout, Totální nasazení, Iné Kafe, Arakain, Katapult, Vypsaná fixa, Harlej, Škwor, Visací zámek, Sunshine, Blue Effect, ale třeba i UDG, Xindl X, Zakázané ovoce, Metalinda a Richard Muller

V programu jsou připravena ještě velká překvapení i další známá jména.

 

Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně se v posledních letech vystřídala prakticky kompletní špička česko slovenské hip hopové scény, řada z nich vystoupí i letos. Publikum Festivalu Votvírák se tak může těšit na Rytmuse, Ektora & DJ Wich, Vladimira 518, Moju Reč, H16, PRAGO UNION, STRAPO, Ty Nikdy Label, Vece nebo SMACKa.

 

Kromě vlastního hudebního programu nabízíme i bohatý doprovodný program s celou řadou překvapení tak, aby zde našli zábavu všichni návštěvníci Festivalu. Jde především o Adrenalin Camp, Game Zone, turnaj paintbalové ligy nebo rozmanité pouťové atrakce. Oblíbená je rovněž noční prodloužená pro vytrvalé, pro něž je připraven hudební program i po ukončení hlavního festivalového bloku, a to až do rozbřesku.

 

K dispozici je návštěvníkům festivalu rovněž parkoviště obřích rozměrů, dosud nejrozsáhlejší stanové městečko v historii festivalu a nepřeberné množství jídla i pití s produkty řady partnerů Festivalu, např. Staropramenu, Kofoly, KFC, jakož i množství komerčního festivalového zboží po celou dobu konání akce.

 

Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou pro cestu vlakem, jsou ve spolupráci s Českými drahami posíleny vlakové spoje po celou dobu konání festivalu.

A pokud nejraději cestujete autobusem, můžete využít specielní festivalové linky společnosti NetBus Service - Praha Černý Most - Milovice – Praha Černý Most. Společnost bude rovněž zajišťovat neprvidelné spojení mezi nádražím v Milovicích a areálem Festivalu.

 

Festival Votvírák tak jako každý rok spolupracuje s organizacemi, které nezištně pomáhají lidem v tísni, nejčastěji to byli organizace, které pomáhají těm nejpotřebnějším a současně nejzranitelnějším – dětem. V loňském roce jsme pak navázali spolupráci s organizací Lymfom Help, která pomáhá lidem postiženým rakovinou.

Festival Votvírák je opakovaně držitelem ocenění Čistý festival, organizované společností Eko kom, na festivalu vyprodukovaný odpad třídíme.

Vstupenky zakoupíte již dnes v předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro. Vstupenky na Festival v síti TICKETSTREAM zakoupíte i u cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a v knihkupectví KANZELSBERGER. Na Festival Votvírák můžete zakoupit rovněž E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

Držitelé karet ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE/STAFF mohou využít 10 % slevu z prodejní ceny vstupenek ( standartních i VIP ), vyjma vstupenek, u nichž by již probíhala jiná slevová akce ( slevy nelze kombinovat). Slevu lze uplatnit na prodejních místech, v případě společnosti Ticketstream i online. 10 % slevu při koupi vstupenek ( standartních i VIP ) prostřednictvím společnosti Ticketstream mohou využít také držitelé karet Billa Bonus Club a In-karty Českých drah.

Více informací k festivalu naleznete zde:

Festival Votvírák 2013 | 14. - 16.6.2013 | Milovice