FLIGHT CLUB | 21.4.2012 | Praha

 

Vážení pasažéři, prosíme, připoutejte se! Je tady Flight Club v SaSazu!
 

Na tento let napříč hudebními kontinenty jen tak nezapomenete.

Krásné letušky Vás v jednom z nejlepších pražských klubů uvedou na palubu letadla a spolu s piloty uletíte na křídlech te nejlepší taneční hudby, kterou současná scéna nabízí, vzdálenost více než 14.000 kilometrů během jediné nezapomenutelné noci.

Ani na chvíli přitom neopustíte pohodlí jednoho z nejlepších klubů v Česku. Barmani a barmanky se převtělí do stewardů a stewardek, unikátní maping promění SaSaZu v letadlo a za asistence nádherných tanečnic si užijete jedinečnou show, zvuk a vizuální kouzla. Startuje se z Ibizy, následuje mezipřistání ve městě, které nikdy nespí, přivítá Vás New York. Cílovou destinací je pak exotické a pulzující Rio De Janeiro. Letem napříč třemi hudebními styly vás provedou tito piloti: DJ Rodrigo Ardilha, DJ Gina Star a DJ Brian.

DJ RODRIGO ARDILHA

Jeden z nejlepších brazilských DJs současnosti. Pravidelně ho můžete vidět na line upu velkých parties vedle takových  DJs, jakými jsou Tiesto, Steve Angello, Axwell, Kaskade nebo Erick Morillo. Rodrigovi sety jsou vždy unikátním zážitkem a díky jeho citu pro hudbu a skvělé technice si každý může užít to nejlepší z house music.

DJ GINA STAR

Mladá, krásná a talentovaná američanka, která se s první nahrávkou prosadila do top10 na Beatportu. Zaujala i takové DJs, jakými jsou Guetta nebo Tiesto. Ve spojených státech si rychle vydobyla jméno a a například v Los Angeles hrála v nejvyhlášenějších VIP klubech.

DJ BRIAN

Producent, remixér a jeden z nejúspěšnějších českých djs.Hrál ve více než 25 zemích světa, z toho dvě sezony hrál v nejlepších klubech Amnesia a Space na Ibize. V létě 2010 hrál jako jediný český DJ na hlavní stagi 2 největších festivalů Pleasure Island (10000 lidí) a Mácháč (12000 lidí) vedle hvězd jako Paul van Dyk, Axwell, Marco V, Marcus Schulz, Tocadisco.

Od země se odpoutáváme ve 21:00, očekávají se velké turbulence a vzdušné víry. Nechte se jimi pohltit a vystartujte vstříc nezapomenutelnému zážitku. Rozmazlíme Vás dovozem i odvozem do SaSazu!  Přijďte a staňte se členy Flight Clubu, rádi Vás přivítáme na palubě ...

Místo a termín konání akce:
Klub Sasazu, Bubenské nábř. 306/13, Praha 7
21.4.2012 od 21:00

Vstupenky zakoupíte v síti TICKETPRO.

Více informací naleznete na www.sasazu.com.