Prahu si podmaní nejlepší barmani a zahraniční hudební interpreti

 

Prahu si podmaní nejlepší barmani

a zahraniční hudební interpreti

 

Již v pátek 22. března ožijí exkluzivní prostory pražského Průmyslového paláce unikátní akcí HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. Večer bude patřit soutěžní přehlídce nejlepších barmanů z deseti vybraných podniků v Praze. Barmanskou show podpoří přední čeští DJs, ale také zahraniční hudební hosté. Do Prahy přijede srbský DJ a producent GRAMOPHONEDZIE a kubánský hudební projekt s živými muzikanty Fresh Reggaeton show. V unikátní barmanské exhibici vystoupí také mistr ČR a vicemistr Evropy v tzv. Flair bartendingu David Neumann. Vstup na akci získají návštěvníci zdarma po registraci na webu www.tourdebar.cz.

 

Již třetím rokem přiváží putovní akce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 do vybraných českých a moravských měst barmanskou přehlídku regionálních podniků spojenou s atraktivním hudebním programem. V pátek 22. března dorazí do Hlavního města, aby nabídla příležitost předvést své umění těm nejlepším pražským barmanům. Kromě ochutnávky lahodných míchaných drinků se návštěvníci mohou těšit na atraktivní audiovizuální show a vystoupení světově uznávaného hudebníka. „Spojení zábavy, hudby a kvalitní barmanské performance láká na každou z našich zastávek několik tisíc návštěvníků,“ hodnotí za pořadatele akci Jiří Tomaško. „Pražany letos zveme do luxusních prostor Průmyslového paláce a nabídneme atraktivní zahraniční jména. Producent GRAMOPHONEDZIE bude jistě velkým lákadlem pro všechny fanoušky kvalitní hudby.“ Vystoupení tohoto světově uznávaného interpreta bývají vyprodaná a skladby z jeho studia patří téměř k povinné výbavě každého Dje. Na svém pražském koncertu zahraje výběr ze své současné tvorby i hity, které mu vynesly hvězdnou kariéru, mezi jeho nejznámější patří „Why Don´t You“.

Až z Kuby přiveze zpěvák Dariel svou Fresh Reggaeton show, která kombinuje karibské rytmy, tanec, zpěv a živý hudební doprovod. O atmosféru velké halové akce se postará působivá audiovizuální show s využitím nejmodernějších led technologií. Návštěvníci se mohou těšit na profesionální barmanskou show v podání Davida Neumanna, mistra ČR a vicemistra Evropy v tzv. Flair bartendingu.

Kde v Praze míchají nejlepší drinky?

V pražském kole soutěže HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 se utkají zástupci těchto 10 podniků: ALIBI cocktail and music bar, CHAPEAU ROUGE, COCO café bar, COYOTES PRAGUE, INSOMNIA MUSIC CLUB, LA BODEGUITA DEL MEDIO, LA CASA ARGENTINA, N11 music club & lounge, PHENOMEN a ZLATÉ ČASY. O vítězi rozhodnou sami návštěvníci akce. Zvítězí podnik, který ke svému baru přiláká co nejvíce zájemců o dobrý míchaný drink.

Bližší informace k akci najdete zde:

Havana Club Tour De Bar | 22.3., 29.3., 19.4.2013 | Praha, Brno, Pardubice