RIDE ON TIME - New Years Eve / Silvestr | 31.12.2011 | Praha

 

Sasazu Vás zve na silvestrovskou hudební jízdu časem s nejlepšími evropskými DJS! Nastupte do našeho stroje času a vydejte se s námi na hudební jízdu, která vás protáhne nejzásadnějšími hudebními momenty uplynulého století a nechá vás nahlédnout i do budoucnosti. Je tady silvestrovská party, jakou jste ještě nezažili!

Společně zavítáme do legendárního amerického Cotton Clubu dvacátých až padesátých let minulého století. Jeho atmosféru ve svém jedinečném electro-swingovém setu navodí resident Sasazu DJ TONY M.

To nejlepší ze šedesátých a sedmdesátých let, tedy pop, rock, soul i disco, ovšem v současném zvukovém kabátě, pro vás namíchá DJ P*L*N*M*N. Ducha velkých vycpávek, barevných sak a asymetrických účesů osmdesátek do Sasazu ve svém setu přinese pražský DJ NEO. Odborníkem, na to nejlepší z taneční hudby posledních let je rakouský DJ PHILIPP STRAUB, který s námi oslaví hudební současnost.

Zlatým hřebem silvestrovské party bude vystoupení německé hvězdy taneční scény, kterou je DJ MOGUAI. Čeká vás dvouhodinový set, během nějž vám Moguai ukáže, jak vypadá hudba budoucnosti. A exkluzivně představí i svůj nový release. A zpět do dnešních dní Vás vrátí vycházející hvězda švédské elektro scény DJ MIKAEL WEERMETS, který vaše nohy nenechá v klidu až do časných ranních hodin Nového roku.

Sexy tanečnice, velkoplošné LED projekce, tematické video projekce, ohromující světelná show a bezkonkurenční zvuková technika! To všechno je zárukou, že na nadcházející silvestrovskou oslavu v nejlepším pražském klubu nikdy nezapomenete!

Rok 2012 přichází. Pokud má být tenhle Silvestr posledním před koncem světa, ať stojí za to! Dveře klubu Sasazu se otevřou ve 21 hodin.

Line-up:

21.00 Tony M
22.15 DJ P*L*N*M*N
23.30 DJ NEO
01.00 Philipp Straub (A)
02.00 Moguai (D)
04.00 Mikeal Weermets
06.00 end

MOGUAI BIO:

Moguai, vlastním jménem André Tegeler, je slavný německý DJ a producent. Určitě znáte jeho hity U Know Y a The Rock, které patří k pilířům současného progresivního houseu a neo-trance. Pro svůj prominentní label mau5trap si jej vybrala i kanadská djská star deadma5, kde Moguai vloni vydal své první album We Are Lyve. Moguai je současně jedním z kmenových DJs vyhlášeného digitálního rádia Digitally Imported Radio, zaměřeného na electro house, vysílajícího z kalifornského Palo Alta. V Sasazu Moguai exkluzivně představí i svůj nový release Oxygen.

Čas a místo konání: 31.12.2011 21:00; Sasazu, Bubenské nábř. 306/13, Praha

Vstupenky zakoupíte v síti TICKETPRO.

Více informací naleznete na www.sasazu.com.