SENSATION INNERSPACE | 19.5.2012 | Praha

 

Sensation Innerspace míří do Prahy!

Nadcházející jaro se všechny pohledy upřou na Českou republiku. V sobotu 19. května se Sensation vrátí zpátky do Prahy se svou nejnovější show Innerspace. Opět budeme svědky nezapomenutelné noci, kdy se celá O2 arena převlékne do bílého. Předprodej vstupenek začal ve čtvrtek 29. prosince.

Sensation míří opět do Prahy. Již šestým rokem v řadě O2 arena opět dokáže, že je tím nejlepším místem pro spektakulární show Sensation. Po Holandsku, Belgii, Barceloně a Norsku, je Česká republika další zemí, která se účastní další pozoruhodné cesty s nejnovější show Innerspace. Spirituálno prostoupí tanečním parketem: není minulosti, není budoucnosti, existuje jen oslava přítomnosti. Innerspace nabízí dobrodružnou cestu sedmi etapami osvícení. Sdílení společného vědomí o naší vlastní vnitřní kráse bude opět spojeno s nezapomenutelným zážitkem.

SENSATION VIP TICKET (2 900 Kč) VIP vstupenka umožňuje majitelům vstup na luxusní VIP terasu s omezenou kapacitou. Terasa je vybudována na hlavní taneční ploše O2 areny, a nabízí bary s širokým sortimentem nápojů, a také skvělý výhled na Sensation show. Vstupenka opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Pro majitele těchto vstupenek bude připraven welcome drink a finger food.

SENSATION GOLDEN TICKET (4 900 Kč) Golden vstupenky s přístupem do luxusního klubového patra jsou v prodeji za 4 900 Kč. Golden vstupenka nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra O2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma. S Golden vstupenkou je umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy. Pro majitele těchto vstupenek je vyhrazen vchod č. 10. Prodej probíhá na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

Vstupenky na akci zakoupíte v síti TICKETPORTAL.

Místo a termín konání:
O2 Arena, Praha
19.5.12 21:00 (Sobota)

Více informací naleznete na www.sensation.com.