TRANSMISSION 2013 | 19.01.2013 | Praha - ZMĚNA TERMÍNU

 

Vzhledem k mimořádným okolnostem, které  v nedávné době nastaly, Vám musíme s velikou lítostí oznámit, že Transmission „Spiritual Gateway“ musí být přeložena na nové datum 19. ledna 2013, v pražské O2 areně. Důvodem je, že český tenisový tým vyhrál v sobotu 16.9.2012 semifinále Davisova poháru v Argentině, což znamená, že Český tenisový svaz je nyní povinen hostit finále Davis Cupu v termínu 16. až 18. listopadu v České republice. Pražská O2 arena je jediným místem v České republice, které na 100 % splňuje všechny požadavky stanovené ITF k hostování finále Davis Cupu, a díky tomu nastala situace, kterou nikdo nepředpokládal. Významná pocta pro Prahu, a celou naši republiku, je něco, s čím jsme se museli vypořádat se vší vážností a co jsme nemohli podceňovat. Po prozkoumání všech možností bohužel není jiná alternativa, než přesunout termín Transmission na jiné datum. Transmission „Spiritual Gateway“ se bude konat 19. Ledna 2013 v pražské O2 areně, se stejným line-upem, jak bylo již dříve oznámeno. Omlouváme se za možné potíže, které vám touto skutečností vzniknout. Udělali jsme maximum pro to, abychom našli vhodné řešení, které bude co nejméně bolestivé pro fanoušky Transmission, a zároveň umožní našemu hlavnímu městu a O2 areně hostit jednu z největších sportovních událostí posledních desetiletí.
 
Chápeme, že změna termínu bude mít vliv na vaše cestovní plány a proto místo Transmission pro Vás bude 17.11.2012 uspořádána v Praze další velká akce. Místo konání bude oznámeno poté, co bude vše smluvně ošetřeno. Se vstupenkou na Transmission budete mít na tento event vstup zdarma.  Vystoupí zde Markus Schulz a Khoma, a line-up bude dále upraven dle vašich preferencí prostřednictvím ankety na Transmission Facebook stránce, kde budete moci hlasovat pro svou oblíbenou verzi line-upu na 17. listopadu 2012.
 
Varianty pro všechny, kteří si zakoupili pouze Transmission vstupenku:
Vaše vstupenka zůstává v platnosti na nový termín 19.1.2013 v O2 areně (základní, VIP, Gold). S touto vstupenkou tak máte volný vstup na akci 17.11.2012 v Praze, a Vaše vstupenka nadále platí i na Transmission 19.1.2013.

Svoji vstupenku můžete také vyměnit za vstupenku na desátou edici Transmission, která se bude konat 30.11.2013 v O2 areně. Rozhodnete-li se pro tuto možnost, zašlete svůj email na exchange@unitedmusic.cz, kde obdržíte další instrukce, jak postupovat.

Pokud vám ani jedna z výše uvedených možností nevyhovuje, zašlete email na refund@unitedmusic.cz a my Vám individuálně vyjdeme vstříc.
 
TRANSMISSION 2013 ODHALUJE LINE-UP!

Čekání je u konce. Transmission odhaluje line-up (dle časového pořadí vystupujících umělců). Níže se můžete dočíst, jaké hvězdy můžete očekávat v sobotu 17. listopadu na noci Transmission, která se letos v pražské O2 areně, ponese v tématu „The Spiritual Gateway“.
 
GRUBE & HOVSEPIAN:
Tim Grupe a Mike Hovesepian jsou dynamickým duem taneční scény a členy Coldharbour Miami Florida a Los Angeles California. Tim Grube začal prosazovat svůj styl a zvuk v místních klubech jako předskokan světoznámých DJs. Začátkem roku 2008 se doslechl o Mikeovi Hovsepianovi, který měl svůj první debut na na Global DJ broadcast Markuse Schulze. Tim Grube přišel s nápadem zkontaktovat se s Mikem Hovsepianem a prodiskutovat s ním možné partnerství. To vedlo k zahájení Grube & Hovsepian, ve kterém oba přivedli na taneční scénu čerstvý progressive trance. Grube & Hovsepian za sebou mají tvrdou práci doprovázenou touhou a kreativní myslí, jež nezná hranice. Grube & Hovsepian jsou odhodlaní k tomu, aby byl jejich vynikající zvuk slyšen ve všech částech světa, a v sobotu 17. listopadu k tomu přispěje i Praha.

CHICANE (Live):
Kdyby hudba měla duši, toto by jí představovalo. S velkou hrdostí vám představujeme Chicane (live). Pod vedením Nicka Bracegirdlea, Chicane byli po velmi dlouhou dobu na samém vrcholu EDM. Našich srdcí se dotkly soundtracky jako „Off shore“, „Saltwater“, „Don´t Give Up“, „Stoned in Love“, „Poppiholla“ a mnoho dalších. Chicane produkovali hudbu s duší. S alby jako „Far from the Maddening Crowds“, „Behind the Sun“, „Giants“ nebo „Thousand Mild Stare“, zvýšili laťku s každým novým albem a vytvořili hudbu, na kterou se bude vzpomínat po velmi dlouhou dobu. Chicane se tak stali hvězdnými legendami. Každý může říct, že slyšel dobrou hudbu, ale ne každý může tvrdit, že ji i cítil. Chicane je hudbou s pocitem a my jsme přesvědčeni, že 17. listopadu 2012 na Transmission v Pražské O2 areně ji zajisté cítit budete. Kluci i holky, bude to vystoupení, které si nesmíte nechat ujít, připravte se na legendární Chicane.
 
TRANSMIX:
15 minutový předehraný mix plný speciálních efektů v kombinaci s nejokázalejší laserovou show, kterou jste kdy měli možnost na Transmission vidět (v produkci Ministry).
 
MARKUS SCHULZ:
Legenda Transmission, která nás všechny každý rok spojuje svým kreativním a unikátním zvukem, se vrací zpátky do Prahy, aby předvedl, co mu jde tak dobře. „Rocking the crowd hard“! Skvělými basovými linkami, delikátními beaty a svěžím zvukem, Markus vždy vytváří a přináší fantastické sety. DJ a producent stojí plný vášně a odhodlání za gramofony, jen z jednoho důvodu, aby své fanoušky pokaždé potěšil a dal jim ze svého umění, vše co jen jde. Celosvětově je Markus Schulz oslavován jako jedna z největších a nejznámějších hvězd elektronické taneční hudby a potvrzuje svůj status ve vysoce uznávaném žebříčku DJ Magu, kde zaujímá již čtyři roky po sobě místo v první desítce. Jeho úspěch a popularita není jen odrazem toho, že každý týden hraje pro desítky tisíc fanoušků, ale také jeho Global DJ broadcast radiovou show, jež ladí miliony fanoušků po celém světě. Jako zakladatel labelu Coldharbour, Markus právě vydal své poslední album „Scream“, se kterým opět ukázal, že jeho produkční stránka mysli se má čile k světu. Je nám ctí, že za DJským pultem převezme kontrolu nad pražskou O2 arenou, 17. listopadu a, že opět budeme mít možnost vidět, slyšet a užít si nádherné zvuky jen jednoho jediného, Markuse Schulze.
 
W&W:
Tito mladí kluci rostou opravdu rychle. Je tomu již 5 let, kdy se Willem a Ward spojili, a kdy je jejich sdílená vášeň pro beaty a melodie přivedla do studia. Po jejich společném objevení krás elektronické taneční hudby se W & W v roce 2009 rozhodli, že je čas svůj vlastní zvuk předvést i naživo. Taneční pecky jako „Mustang“, „Dome“, „Arena či „AK47“ jim umožnily vystupovat po celém světě, včetně jejich debutu na Transmission v roce 2010. V roce 2011 se kluci pustili do nových dobrodružství a vydali na labelu Armada music své album „Impact“, které obsahovalo nepostradatelný zvuk W & W. Kromě produkce a DJingu, W & W spustili také vlastní radiovou show „Mainstage“ , aby dostali do celého světa svůj různorodý tranceový zvuk. Jsme přesvědčení, že W & W jsou opět připraveni ovládnout Transmission a jsme rádi, že je 17. listopadu budeme mít zpět. Připravte se na W & W.
 
KHOMHA:
Dalším žhavým zástupcem Coldharbour, který může být považován za novou vycházející hvězdu a kterého vám s radostí přinášíme až z daleké Kolumbie je Khomha. Sám Markus Schulz ho zvolil producentem roku 2011. Khomha započal svou cestu v elektronické hudbě ve věku 14 let. Od ranného mládí ho ovlivňovaly zvuky trancu a progressive housu. Khomha vytváří jedinečný zvuk s podmanivými melodiemi a silnými beaty, které jeho vystoupení dělají pro diváky nezaměnitelnými. Jeho skladby a remixy, kterým se dostalo podpory těch největších jmen elektronické taneční hudby, se vyšplhaly až na přední příčky tanečních hitparád a pravidelně je můžete slyšet na nejslavnějších eventech této planety. Připravte se na „block rockin beat“ & „banging music“, která vás doslova Khomhatizuje.
 
UMMET OZCAN:
Let there be sound. Ummet Ozcan je další rodilý holandský maestro elektronické taneční hudby se schopností vydávat kvalitní produkci. Ummet je DJ a producent kterému opravdu věříme, že je jedním z největších a nejtvrději pracujících talentů taneční scény. V posledních několika letech vydává skladbu za skladbou té nejčistší kvality, takže nebylo žádným překvapením, když se jeho poslední skladba „the Box“ za pouhé tři dny umístila na prvním místě Beatportu. Již ve věku osmi let, Ummet projevoval zájem o elektronickou hudbu v momentě, kdy dostal jako dárek svůj první Casio keybord. Proto také není divu, že tolik elektronických zvuků si propracovalo cestu do jeho podvědomí. Fakt, že Ummet je také zvukovým designérem mu dává možnost, aby vytvářel více originální zvuky a další jedinečné skladby. Ummet rád kombinuje prvky z různých stylů k vytvoření vlastního specifického zvuku a většina jeho skladeb zní opravdu „techy“ a melodicky, a vytváří tak skvělou atmosféru na tanečním parketu. Jako zvukový designér je Ummet také dobře známý pro své návrhy pro softwarové syntetizéry a zvukové banky pro velmi známé hudební softwarové společnosti jako Rob Papen (Albino, Predator) a Access Music (Virus), a pro vytvoření vlastního softwarového syntetizéru, který pojmenoval Genesis pro. Pokud existuje DJ, který ví, jak ukončit noc s „dirty driven trancy pounding sounds“, je to Ummet Ozcan. Zapněte si své bezpečnostní pásy a nechte se unést zvukem Ummeta Ozcana.
 
Časový harmonogram akce:

Brány O2 areny se otevřou ve 20.00. Warm up, který začne ve 20.30, bude pod taktovou českého DJe a producenta Michala Poliaka. Show začíná ve 21.30 a potrvá do 06.00.

20:00 - DOORS OPEN
20:30 - MICHAL POLIAK
21:30 - GRUBE & HOVSEPIAN
22:45 - CHICANE LIVE
00:00 - TRANSMIX
00:15 - MARKUS SCHULZ
02:15 - W & W
03:30 - KHOMHA
04:45 - UMMET OZCAN
06:00 - END

Termín a místo konání akce:
19. ledna 2013 21:00 hod.
O2 arena, Českomoravská čp. 2345/17, Praha

Vstupenky zakoupíte v předprodeji v síti SAZKA TICKET

Předprodej vstupenek byl ukončen.

Do 31. 12. 2012: 1 250 Kč
Do 18. 1. 2013: 1 350 Kč
19. 1. 2013: 1 390 Kč
 
VIP vstupenka: 2 900 Kč
 
Golden Ticket: 4 650 Kč

Více informací k akci naleznete na www.transmission.cz.