VOXEL vystoupí na NEXT Fest On The Road v Kralupech!

 

Mladý český zpěvák VOXEL,

který nedávno nadchl český hudební svět singlem V síti, je jedním z úspěšných absolventů televizní soutěže Talentmania a sám o sobě říká, že chce dělat mainstream s nadhledem, který se naučil v undergroundu.

Ogranizátoři nevšedního NEXT Festu, jenž je letos rozdělen na několik "cestovních" festivalů ve středočeském kraji a s pozdějším letním vyvrcholením v Praze, se podařilo k již zvěřejněným kapelám, jimiž jsou Eddie Stoilow a Kofe-In, pro první On The Road do Kralup nad Vltavou získat právě i Vaška Lebedu alias VOXELa.

VOXEL, vlastním jménem Václav Lebeda, se narodil před devatenácti lety v Čeladné a byl už od mlada hudebně založen. Hrál postupně na příčnou flétnu, klavír a elektrickou kytaru. Již ve třinácti letech založil punkrockovou kapelu Burnout s níž objížděl zábavy. V roce 2010 však kapelu střídá sólová dráha a VOXEL se dostává až do vydavatelství Championship Music. Ke spolupráci byl osloven i Xindl-X a hned první singl V síti, utahující si ze všech virtuálních hrdinů a chytráků, se stává úspěšným hitem.

„Chtěli jsme nějak oživit prostor mezi vystoupením kapel Kofe-In a Eddie Stoilow, a jsme moc rádi, že nám v síti uvízl zrovna VOXEL. Myslíme si, že svým trošku ironickým přístupem oživí atmosféru a udrží lidi v tom správném napětí,“ řekli organizátoři NEXT Festu.

Více informací o festivalu naleznete zde:

NEXT Fest 2012 - On The Road part I. | 21.9.2012 | Kralupy nad Vltavou